wtorek, 31 stycznia 2012

Podrywanie – jakie błędy popełniają mężczyźni

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jakie błędy popełniasz w podrywaniu kobiet. Musisz wiedzieć o tym, że nawet, gdy nauczysz się wymyślnych sposobów, aby poderwać kobiety - zawsze możesz wszystko zaprzepaścić, jeśli nie zdajesz sobie sprawy z błędów, które Cię dyskredytują w oczach kobiet.

Przedstawię tutaj kilka najczęstszych błędów popełnianych przez mężczyzn w stosunku do nowo poznanych kobiet. Jeśli tylko zapoznasz się z tymi błędami i będziesz o nich pamiętał podczas podrywania – odniesiesz sukces!

1. Brak pewności siebie
Otóż to jest najczęstszy, a zarazem najpoważniejszy błąd. Brak pewności siebie może zaprzepaścić każdą nową znajomość. Jeśli podchodzisz do dziewczyny i zaczynasz rozmowę od: yyyy ...przepraszam…yyy…ja….chyba….yyy…chciałbym…yyy.. – to równie dobrze możesz się z nią od razu pożegnać. Musisz być pewny siebie, swojej wartości i musisz sam wiedzieć czego chcesz.
Poza tym nie możesz się poddawać, jeśli dziewczyna odrzuciła Twoje zaloty, musisz spróbować znowu i znowu. Każda próba podejścia do kolejnej kobiety, powoduje, że stajesz się pewniejszy siebie, ponieważ sytuacja jest Ci coraz bardziej znana. Pamiętaj im więcej prób, tym większa szansa na powodzenie.

2. Styl Buraka
Kolejny błąd, który powoduje automatyczne odrzucenie Twojej kandydatury. Nigdy, ale to przenigdy nie należy podchodzić do kobiety z nadętą miną, ważniaka i do tego wymachującego kluczykami z breloczkiem BMW. Choć może Ci się wydawać, że robisz na niej wrażenie i pokazujesz postawę macho-bogacza – w jej oczach jesteś tylko nadętym frajerem.
Kobietę interesuje przede wszystkim Twoja ciekawa osobowość, a nie to co masz i posiadasz. Zaś Twoją twarz powinien zdobić ciepły, zachęcający do rozmowy uśmiech – a nie mina osiedlowego zabijaki.

3. Oddajesz swoją pozycję społeczną i męskość w zamian za jej zainteresowanie
Możesz być przystojny, bogaty, ułożony i ogarnięty, ale jeśli próbujesz zdobyć kobietę np. przychodzeniem na każde skinienie, przegrałeś!
Osoby o niskim statusie społecznym pozwalają sobą pomiatać, są na każde zawołanie, kierują się cały czas zdaniem innych ludzi.
181111_moda_gif 300x250PLmoda Image Banner 300 x 250Jeśli zatem masz zajęty dzień, a dzwoni do Ciebie nowo - poznana kobieta, nie możesz rzucać od razu wszystkich swoich zajęć tylko po to, aby ją zobaczyć, aby jej nie urazić. Wiem, bardzo chcesz tak zrobić. Powstrzymaj się przed tym!
Jeśli rzucisz wszystko dla niej, ona pomyśli, że ma nad Tobą kontrolę, że może z Tobą zrobić co chce, bo podporządkujesz jej wszystkie swoje sprawy. Kobieta nie będzie szanować takiego mężczyzny i nigdy nie uzna za atrakcyjne przejęcie nad nim kontroli. Większość takich związków szybko kończy się, a mężczyzna zastanawia się: Jak to możliwe przecież robiłem wszystko co ona chciała?
Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna ma swoje cele, zajęcia, zainteresowania , że ma coś jeszcze w swoim życiu oprócz niej. Kobieta chce, aby mężczyzna zaprosił ją do swojego świata i przejął inicjatywę i kontrolę.

4. Stawiasz siebie w świetle potrzebującego
Poznajesz kobietę w klubie i od razu zakochujesz się w niej po pięciu minutach. Stawiasz ją od razu na piedestale. Robisz dla niej wszystko, dzwonisz codziennie, wysyłasz setki smsów. Liczysz tylko na choć jeden kontakt z jej strony. Ekscytujesz się kiedy się do Ciebie odezwała. To wielki błąd!
Kobiety nienawidzą takiego podejścia. Komunikujesz jej, że oddasz wszystko za choćby jedno spotkanie z nią. Prosisz o kolejne spotkania, nie jesteś pewien, że Ciebie zechce, pytasz czy się jej podobasz. Stajesz się wtedy bardzo potrzebujący, a kobiety tego nie lubią.

Na pewno już zauważyłeś, że piękne kobiety nie spotykają się z miłymi facetami, którzy na każdą randkę przychodzą z bukietem róż, są mili do obrzydzenia i ciągle prawią jej komplementy. Tacy mężczyźni przede wszystkim myślą o tym, co zrobić, żeby się przypodobać kobiecie i nie narazić się jej. Chcą ją zdobyć swoją dobrocią i służalczością.
Kobiety są znudzone takimi mężczyznami, są oni da nich nieinteresujący, przewidywalni i wręcz wykluczają jakąś dozę ekscytacji w życiu.
Okazuj kobiecie szacunek, bądź dobrym człowiekiem, ale nie przemiłym facetem, bo kobiety nie uznają tego za atrakcyjne.Wielu mężczyzn potrafi po kilku tygodniach znajomości powiedzieć kobiecie, że zależy mu na niej, bądźmy razem lub kocham Cię. Ona bardzo często nawet nie wie gdzie on mieszka.
Kobieta potrzebuje czasu, żeby poznać mężczyznę, żeby przekonać się że jest naprawdę fajny, że chce się nadal z nim spotykać.
Czyniąc wyznania kobiecie zbyt szybko, mężczyzna po prostu ją przestraszy i nic z tego nie będzie. Ona musi też do Ciebie coś czuć, więc z wyznaniami trzeba trochę poczekać. Daj jej czas, rozkochaj w sobie i dopiero wtedy zrób ten krok.


5. Bycie nudnym i przewidywalnym
Bardzo wiele zależy od tego jak bardzo interesujący i zabawny jesteś dla kobiety.
Jestem przekonany, że rutyna, szarość, przeciętność, nuda to coś, co zabija każdy związek i relację niezależnie od tego czy znacie się od wczoraj, czy też może od 10 lat.
Pamiętaj, kluczem jest nie być nudnym i przewidywalnym. To odpycha kobiety i w ciągu sekundy dostaniesz przylepkę na czoło „kolejny frajer” i dołączysz do rzeszy nieciekawych mężczyzn.
Kobiety uwielbiają słuchać ciekawych historii i jeśli tylko potrafisz ciekawie opowiadać i robić to w dodatku w zabawny sposób, odniesiesz sukces. Możesz wtedy mówić nawet o fizyce jądrowej, a ona będzie Ciebie słuchać z zainteresowaniem. Zwrócisz w ten sposób na siebie uwagę kobiety, która się Tobie podoba. Jesteś wtedy wygrany!

Niestety mężczyzn, którzy nie znają się na uwodzeniu i stosują wciąż te same utarte zasady, kobiety znają na pęczki. Zadając wciąż te same pytania i mówiąc wciąż te same komplementy, nie wyróżniasz się z tłumu zainteresowanych nią mężczyzn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty