piątek, 20 stycznia 2012

Podrywanie – ona jest Tobą zainteresowana, jak to rozpoznać

Kobiety, tak samo jak mężczyźni patrzą i obserwują. Może nie robią tego w taki sam sposób jak mężczyźni, ale dzieje się to. Robią to w bardzo dyskretny sposób. Wielu mężczyzn nigdy tego nie zauważy i nie będzie miało okazji poznać kobiety, która jest nimi bardzo zainteresowana. A szkoda!

Kobieta nie powie mężczyźnie, że jest nim zainteresowana. W naszym środowisku po prostu kobiecie nie wypada tego robić. Obecnie zachodzą zmiany obyczajowe w tym zakresie, jednakże jeszcze długo będzie tak, że to mężczyzna musi wykonać pierwszy krok. Kobiety natomiast wysyłają mnóstwo sygnałów, które mówią – podobasz mi się ;-)

Zawsze jeśli patrzy na Ciebie kobieta, zagląda Ci głęboko w oczy, a jeszcze uśmiecha się do Ciebie – to jest Tobą zainteresowana. Pamiętaj uśmiechaj się i patrz jej w oczy, nie spuszczaj wzroku pierwszy.

Jeśli patrzy na Twoje usta, to jest Tobą zainteresowana.

Jeśli siedzisz w pociągu albo autobusie, a dana dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to może to być oznaka zainteresowania Tobą.
Kiedy dziewczyna siedzi obok Ciebie i zaczyna poprawiać włosy, kręcić się, robić sobie makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę. Pochyla się w Twoja stronę to również może być oznaką zainteresowania.

Często, kiedy dziewczyna jest zaangażowana w rozmowę, zaczyna bawić się włosami, przeczesuje je ręką, albo nawija pasma włosów na palec. Jeśli bawi się kolczykami lub naszyjnikiem, gdy dotyka szyi lub nadgarstków to jest Tobą zainteresowana.

Kiedy kobieta nawiązuje z Tobą kontakt poprzez dotyk – to jest Tobą bardzo zainteresowana. Kobiety mają świetną świadomość swojego ciała, bardzo czułą i delikatną skórę i z łatwością wyczuwają nawet przypadkowy kontakt. Oznacza to, że jeśli dziewczyna opiera się o Ciebie, to nie jest przypadek, bo ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Klepanie po ramieniu mężczyzny, zdejmowanie z ubrania paprochów, śmianie się i dotykanie przez przypadek ręki mężczyzny. Sama pozytywnie reaguje na Twój dotyk, to znak że jest Tobą zainteresowana.

Jeśli śmieje się z Twoich żartów, nawet tych mało śmiesznych, uważa że jesteś zabawny. Bardzo uważnie słucha tego co mówisz, jeśli przestajesz mówić ona sama nawiązuje rozmowę – to jest Tobą zainteresowana.

Pamiętaj, jednak o tym, że oznaka zainteresowania nie oznacza – bierz mnie tu i teraz.

Najlepiej, żebyś dostrzegł jednocześnie kilka oznak zainteresowania, ponieważ pojedyncze mogą być zdradliwe. Często zdarza się, że niektóre dziewczyny bawią się włosami przez cały czas i nie można tego odczytywać jako sygnału zainteresowania. Jeśli jednak zauważysz dowolne dwa lub trzy z nich, to możesz być pewien, że wszystko przebiega doskonale. Wtedy możesz zacząć działać.

Pamiętaj, że Ty wykonujesz pierwszy krok. Kobieta daje Ci oznakę zainteresowania, ale pierwszy krok robisz Ty i tylko Ty. Najlepiej podejdź do niej i zagadaj. Powiedz np., że chciałbyś ją bliżej poznać i spotkać się, ale teraz bardzo się spieszysz. Zapytaj o telefon lub e-mail. Zapisz, uśmiechnij się, pożegnaj i odejdź.


Bardzo ważne jest, abyś wszystko załatwił z uśmiechem, będąc jednocześnie spokojnym i opanowanym. Wiem, że może to być dość trudno, ale musisz temu sprostać. Ważne jest to również to, w jaki sposób mówisz to wszytko.
Jeśli masz nastawienie w stylu „ o wspaniała, spojrzałaś na mnie, to najszczęśliwszy dzień w moim życiu” – to oznaka, że jesteś zdesperowany i stawiasz się w roli gorszego od niej. Pamiętaj tego kobiety nie chcą.
Nie powinieneś też mieć podejścia w stylu „hej, mała dzisiaj Twój szczęśliwy dzień, bo spotkałaś mnie”. Takiego traktowania kobiety też nie cierpią.
Najlepiej, żebyś podszedł do sprawy spokojnie i na luzie. Staraj się z nią rozmawiać jak z kolegą. Wiem, że to trudne, ale musisz się postarać.

Pamiętaj, również o tym, że jeśli źle odczytasz sygnały i ona nie będzie Tobą zainteresowana, nie będzie chciała z Tobą rozmawiać lub nie da Ci swojego numeru telefonu, nie traktuj tego jako odrzucenie Ciebie. Ona odrzuca kogoś obcego, kogo nie zna – nieznajomego. Powodów może być mnóstwo, np. ma chłopaka, męża lub właśnie zakończyła związek. Nie bierz tego do siebie.


Kiedy kobieta umawia się z Tobą na pierwsze lub drugie spotkanie – to jest Tobą zainteresowana.
Kiedy umawia się z Tobą na trzecie spotkanie – z pewnością jest zaangażowana.

2 komentarze:

  1. Ciekawe spostrzeżenia :) Czytam Was na zmianę z www.twojaintymnosc.pl i codzienna dawka moich zainteresowań jest uzupełniona!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty