poniedziałek, 2 stycznia 2012

Flirty niewerbalneTutaj leży sekret tego dlaczego wielokrotnie zdarza się tak, że jakiś mężczyzna zdobywa kobiety w określony sposób, potem jego kolega pyta się go „Jak to zrobiłeś?", on mu odpowiada, a kolega stosuje jego „sposób" na kobietach i...nic mu z tego nie wychodzi – dlaczego tak się często dzieje? Jak postępować z mężczyzną - tu jest podobnie. Jeden da się uwieść w dany sposób ale nie oznacza to, że każdy. Dlaczego mężczyznę trzeba poznać i tu nieodzowna jest nowa edycja książki (e-book, audiobook) Mężczyzna od A do Z 


Ponieważ starał się odnieść sukces powtarzając słowa, podczas gdy prawdziwym źródłem sukcesu jego kolegi #1 były nie same słowa, ale jego zachowanie – mowa ciała i ogólna komunikacja niewerbalna, która sprawiała, że kobiety czuły się w jego obecności tak, a nie inaczej – i to dlatego szły z nim do łóżka , a nie z powodu słów które wypowiadał. 
Podobnie dzieje się też jeżeli chodzi o doświadczenia danego, określonego mężczyzny – często uwodzi on z sukcesem jedną kobietę, przypomina sobie „Jak do niej zagadałem" i „O czym z nią rozmawiałem" – próbuje zrobić „to samo" z następną kobietą...i odnosi spektakularną porażkę – ponownie, jego błędem jest to, że starał się znaleźć przyczynę pierwotnego sukcesu w słowach wypowiadał, będąc nieświadomym tego, że zadziałał tam sposób w jaki się zachowywał i mowa ciała w tamtej sytuacji. Istotą sprawy jest znalezienie klucza!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty