wtorek, 24 stycznia 2012

Podrywanie – szacunek, ważna sprawa

Szacunek do kobiety to podstawa w każdej relacji, którą chcecie budować z kobietą. Warto wspomnieć o tym, że jest to jedna z głównych przyczyn, dla której kobiety odchodzą od facetów.

Co to jest szacunek?
Szacunek jest to grzeczność połączona z troską o uczucia i dobro drugiej osoby.
Nigdy nikogo nie należy wprowadzać w stan zakłopotania, zwłaszcza publicznie.

Szacunek okazujemy poprzez:
- uśmiech, przyjazne patrzenie w oczy osobie mówiącej do nas, spokojny i niezbyt głośny ton,
- kulturalny język, mówienie dzień dobry, przepraszam itp., pytanie o zgodę osób we wspólnym pomieszczeniu (pokoju, autokarze), zanim zrobimy coś, co może zakłócić ich spokój lub komfort,
- grzeczne gesty: przepuszczanie przez drzwi, drobna pomoc, udzielanie informacji, słuchanie bez przerywania,
- punktualność, dbanie o cudze dobro, mówienie z życzliwością o innych. Kiedy już jej wysłuchasz możesz posłuchać np. ulubionej muzyki >kliknij tu<.

Brak szacunku (lekceważenie) przejawia się poprzez:
wulgarny język, przerywanie komuś wypowiedzi, niezwracanie uwagi na osobę, która do nas mówi, spóźnianie się, niedotrzymywanie słowa, krytykowanie zwłaszcza publiczne, krzyk, wyzwiska, obraźliwe określenia i epitety, czytanie cudzej korespondencji, itd.

Zastanów się przez chwilę czy byłeś świadkiem czegoś takiego lub może sam tak robiłeś.
Kobiety często są poklepywane po pupach, wyśmiewane i traktowane niezbyt poważnie. Zdarza się, że w większym gronie nie są dopuszczane do głosu, albo od razu krytykowane, zanim jeszcze zdążą się wypowiedzieć.
Mężczyzna nie może lekceważyć i wyśmiewać potrzeb, problemów i pomysłów kobiety. Powinien liczyć się także z jej poglądami, opinią i odczuciami, mimo że wydają mu się zupełnie niesłuszne. Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez mrugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego zdania i wykazywał obojętność na to co mówi kobieta. Nikt nie wymaga od mężczyzny aby rozumiał kobietę. Kobiecie wystarczy, gdy podczas jej wypowiedzi mężczyzna zada chociaż jedno, dwa pytania do tematu jej monologu, a już odbiera to jako zainteresowanie i szanowanie jej osoby. Kobieta szczęśliwa jest bardziej skora do dogadzania swojemu mężczyźnie, więc faceci powinni się zastanowić nad przykładaniem większej wagi do tego co mówi ich kobieta.
Wtedy kobieta będzie się czuć jak partnerka, a nie jako dodatek do swojego mężczyzny.

Znam wielu mężczyzn którzy źle traktowali kobiety, krzyczeli na nie w towarzystwie, nie dopuszczali do głosu lub krytykowali to co mówiły. Bardzo nieładnie wypowiadali się o nich podczas ich nieobecności. Tak często postępują niedojrzali i zakompleksieni mężczyźni.
Potem zastanawiał się jeden z drugim dlaczego kobieta go zostawiła.

Chyba najlepszym sposobem na szanowanie kobiety jest traktowanie jej jak swojego najlepszego przyjaciela. Przecież do kumpla nie odezwałbyś się w lekceważący sposób. Nie wyśmiałbyś go też gdyby przyszedł ze swoimi problemami do Ciebie. Widzisz, tak samo powinno być z Twoją kobietą. Szanuj ją i wyjedź na wycieczkę razem z nią - wycieczka All inclusive dla dwojga za darmo, zobacz! Kliknij tutaj.Zapamiętaj sobie, że kobieta prędzej czy później odejdzie od mężczyzny który jej nie szanuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty