wtorek, 17 stycznia 2012

Podrywanie – co mówić

Przede wszystkim spraw, żeby Cię zauważyła. Kolejny krok – żeby polubiła. To wszystko dodaje punkty na Twoje konto.
Bardzo ważna jest Twoja mowa ciała. Kobiety bardzo szybko osądzają jaki jesteś właśnie po mowie ciała. Dostrzegą Twoją osobowość przez to jak się poruszasz.
Musisz być spokojny i opanowany. Wskazane są ruchy wolniejsze i przede wszystkim pewne siebie. Całe ciało musisz mieć opanowane i spokojne. Na początku będzie Ci ciężko nad tym zapanować przy podejściu do kobiety. Ale pamiętaj, że doświadczenie czyni mistrza. Podejmowane przez Ciebie próby pozwolą Ci wykreować z siebie świetnego faceta, któremu nie oprą się kobiety.

Wszystko co musisz zrobić jeśli podoba Ci się kobieta, to przełamać się i zrobić kilka kroków w jej kierunku. Gdy podchodzisz do dziewczyny musisz jakoś zacząć rozmowę. Nie do końca jest ważne co powiesz, najważniejsze jest jak to mówisz i mowa ciała. Znajdź sobie coś, co będzie do Ciebie pasować. Powinieneś przede wszystkim pamiętać o uśmiechu, o tym żeby nie mówić szybko i nerwowo oraz o opanowaniu swojego ciała.
Możesz powiedzieć,
- cześć, możesz mi powiedzieć jak dojść na ...,
- cześć, podobasz mi się. Chciałbym Cię poznać…,
- Przepraszam, powiedz mi, jaką masz opinie w sprawie …

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, to musisz kobietę autentycznie poznać. Na początku ty przejmij inicjatywę w rozmowie, próbuj rozmawiać na różne tematy, jeśli jest jakimś szczególnie zainteresowana to pozwól jej mówić. Kobiety lubią być wysłuchane, więc przede wszystkim słuchaj. Kobiety czują wtedy, że jest między wami nić porozumienia. Zadawaj pytania, wykazuj zainteresowanie, niech rozmowa składa się z różnych opowieści, które sobie nawzajem opowiadacie.
Spróbuj przypomnieć sobie o jakichś przygodach, które ukazują Cię jako spontanicznego, lubiącego przygody, zabawnego, romantycznego i nie przewidywalnego faceta. Przy czym pamiętaj, historie te mają być opowiedziane tak, żeby nie wyglądały jak chwalenie się J Te cechy mają być tylko wspomniane.

Dawanie komplementów kobiecie, która Ci się podoba, a której nie znasz, jest dobrym pomysłem. Mówisz jej, że jest piękna, ładna, ma piękny uśmiech, ładne oczy itd.
Jednak należy tutaj podkreślić, że piękne kobiety setki razy słyszały takie komplementy pod swoim dresem. Wiele kobiet jest zmęczonych tym ciągłym słodzeniem, przez jakiś czas może to i fajne, ale z czasem staje się to nudne.
Ponadto wielu facetów myśli, że im więcej powiedzą kobiecie komplementów tym lepiej – i to jest błąd. Im bardziej będziesz komplementować kobietę, tym bardziej ona będzie myśleć, że jesteś zdesperowany. Poza tym jak za dużo komplementujesz, stawiasz siebie w roli proszącego, kogoś kto ma niższy status od niej.
Nie zrozum mnie źle - mówienie dziewczynie, że jest ładna, nie jest czymś złym albo niewłaściwym. Najważniejsze jest, żebyś to zrobił z pozycji, która wychodzi z pewności siebie, poczucia własnej wartości i z przekonania i chęci docenienia jej urody, a nie podlizywania się. Kobiety od razu to wyczuwają.

Na początku znajomości nie powinieneś nadmieniać i komplementować jej urody. Dopiero później możesz o tym powiedzieć, jak już lepiej się poznacie. Zamiast tego lepiej jest dać kobiecie jakiś komplement odnośnie tego, co ma na sobie np. pięknie dziś wyglądasz, świetnie wyglądasz w tej bluzce, ta apaszka świetnie podkreśla kolor Twoich oczu.

Kolejny sposób na dawanie komplementów, to mówienie, dlaczego ją lubisz. Oczywiście uzasadniając to w inny sposób, niż bo jesteś fajna albo bo jesteś ładna.
Tylko,
- lubię Cię, bo siedząc z Tobą, dobrze się bawię i dzięki Tobie się nie nudzę
- lubię Cię, bo potrafisz mnie rozbawić.

Komplementów nie należy mówić tak, że podchodzisz do kobiety mówisz, że jest piękna i czekasz na jej reakcję lub odpowiedź. Tego kobiety nie lubią.
Przedstawię to bardziej obrazowo. Otóż, kiedy zobaczysz fajną dziewczynę przy barze, podejdź do baru, spójrz na nią, powiedz komplement w stylu: Fajne buty, podobają mi się, a potem, jak gdyby nigdy nic zamów browar i nie czekaj nawet na odpowiedź.
Jeśli ona coś odpowie, to wysłuchaj tego i jeśli to możliwe poprowadź rozmowę. Jeśli nic nie powie to znaczy, że jest nieśmiała.

Potem, kiedy znowu podejdziesz do baru, a ona będzie tam siedziała, to możesz już powiedzieć: Hej dziewczyno z fajnymi butami, jak tam?...

Na pewno zostaniesz zauważony. A na tym to przede wszystkim polega.

Życzę powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty