sobota, 7 stycznia 2012

Podrywanie - dotyk ważna sprawa

Badacze zachowań ludzkich zauważają, że pierwsze dotknięcie to test dla przyszłego związku. Jeśli ona muśnie jego rękę, a on odskoczy jak oparzony, jest jasne, że nic z tego nie będzie. Gdy podda się ciepłu jej ciała, ona ponowi gest, zaczną się zbliżać. Przekroczą niewidzialną granicę dystansu (społecznego i osobniczego) i wejdą w tzw. dystans intymny, który pozwala czuć ciepło i zapach ciała. Sposób, w jaki się dotykamy, zdradza nasze uczucia - jeśli pod dotykiem dłoni bliska osoba sztywnieje i wzdraga się - w związku musi dziać się coś złego. Kochający się, szczerzy wobec siebie partnerzy nie unikają swego dotyku.

Dotykanie drugiej osoby powoduje, że wydzielają się hormony w mózgu, które są odpowiedzialne za poczucie szczęścia i euforię. Taka reakcja organizmu buduje zatem trwałość relacji i znacznie poprawia nastrój. W każdym związku okazywanie sobie tego rodzaju pieszczot pogłębia więzi, a zatem daje poczucie bezpieczeństwa, wyzwala pozytywne emocje i sprawia, że takie działania znacznie umacniają relację między dwojgiem ludzi. To jedna z naczelnych potrzeb każdego człowieka, więc warto o niej pamiętać zawsze i wszędzie.

Dotyk zawsze powoduje, że czujemy z osobą która nas dotyka dużą WIĘŹ. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale dotyk jest często pierwszym bodźcem, który zmienia zwykłą relację damsko-męską z przyjacielskiej na miłosną.

Chodzi o to by od samego początku oswajać kobietę z dotykiem. Ona będzie czuć fizyczne połączenie, będzie czuć że jesteście bliżej emocjonalnie, że się szanujecie i akceptujecie. Poczuje jakbyście się dłużej znali.

Pamiętasz jakie to uczucie jak piękna kobieta podczas rozmowy kładzie Ci rękę na plecach lub ramieniu? Czujesz jakby przekazywała Ci energię.  Dodatkowo może Cię to nawet podniecić.

Dotyku musisz nauczyć się sam. Po jakimś czasie będzie wychodzić Ci to spontanicznie. Możesz się zdziwić jak będzie działać na nią Twój lekki podkreślający to co mówisz dotyk. Czasem możesz nawet zobaczyć błysk w jej oku, który może świadczyć o tym że się Tobą bardzo poważnie zainteresowała.

Dotyk powoduje, że kobiety są bardziej uległe. Jest im gorzej odmówić nam, gdy prośba wzmocniona jest dotknięciem naszej dłoni lub ramienia!

Stosując dotyk od początku Waszej znajomości nie będziesz odczuwał prawie wcale oporów przed pocałowaniem jej. A jeśli nawet odczuwasz to są one dużo mniejsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty