sobota, 4 lutego 2012

Podrywanie – co odstrasza kobiety

Wspominałem już o błędach popełnianych podczas podrywania i uwodzenia kobiet. Przemyślałem to jeszcze raz i nasunęły mi się jeszcze następujące spostrzeżenia. Więc jeszcze trochę o tym, czego należy unikać, żeby nie spłoszyć kobiety na której nam zależy. 

Trochę kasy zawsze się przyda, no nie? W każdym razie nie zaszkodzi!A teraz to co odstrasza nawet najtwardsze kobiety


Tematy wzbudzające negatywne emocje 
Gdy już masz za sobą najtrudniejszy krok - czyli poderwanie dziewczyny, choć może się wydawać, że teraz to już tylko z górki, miej się na baczności. Podczas rozmowy z kobietą, rzeczy które mówisz i które Tobie wydają się naturalne i na miejscu, ona może odebrać zupełnie inaczej. Od Twojego wyboru tematów do rozmowy, będzie zależało czy ona odbierze Cię pozytywnie i właśnie tak Cię zapamięta, czy też będziesz jej się kojarzył z czymś smutnym, negatywnym. Unikaj rozmów na następujące tematy: śmierć, smutek, religia, polityka, przykre sytuacje, choroby, nienawiść, ból, problemy finansowe (te da się poskromić - > kliknij tu < i pomóż nam pomóc sobie). Zamiast tych zagadnień staraj się wybrać coś lżejszego i zabawniejszego, aby ona czuła się dobrze w Twoim towarzystwie i dobrze Cię zapamiętała. Nigdy nie lekceważ siły pozytywnych skojarzeń u kobiet.

Przesadna wrażliwość 
Tak, właśnie wrażliwość, zbytni romantyzm, pokazywanie swoich słabości, uczuć, płacz! Te wszystkie zachowania, które są domeną kobiet, bardzo często są wykorzystywane przez facetów, aby pokazać dziewczynie, jacy oni są dobrzy, wspaniali. Sam musisz podjąć decyzję na czym Ci zależy bardziej. Czy chcesz być przyjacielem kobiety, to wtedy tak rób. Jeśli chcesz być partnerem i kochankiem kobiety to nie tędy droga. Kobieta w Tobie szuka bezpieczeństwa i podpory, a zapewnić to możesz tylko będąc twardym i męskim. Może i brzmi to mało finezyjnie, ale tak to już jest. To zawsze działa na kobiety, a to jest najważniejsze. 

Gejowskie zachowanie i pozy 
Gej - największym przyjacielem kobiety - to prawda, ale to kto inny będzie się z nią kochał. Zachowując się w ten sposób, odbierasz sobie wszystkie atrybuty męskości, obniżasz pożądanie do zera. Zastanawiasz się nad tym, bo słyszysz, że kobiety chciałyby dobrego, romantycznego, wrażliwego mężczyznę. To są właśnie jedne z tych fałszywych, społecznych uwarunkowań, które nam wmawiają od dziecka. Prawda jest taka, że kobieta chce mężczyzny, a nie cioty! Zapamiętaj to na całe życie! 

Wzbudzanie litości 
Nigdy tego nie rób. Kobiety nie szanują takich mężczyzn. Co z tego, że będziesz chciał w niej wzbudzić litość? Potraktuje Ciebie jako słabeusza. To, że będziesz narzekał, że coś Ci nie wychodzi w jakiejkolwiek sprawie, nie sprawi, że jej się zrobi Ciebie żal i będzie chciała być z Tobą. OK, zrobi jej się żal, ale tylko żal, bo to będzie żałosne i tyle… 


Chwalenie się 
To jest problem, z którym boryka się naprawdę sporo część męskiej populacji. Myślą, że podczas rozmowy z kobietą, obowiązkowym elementem jest wspomnienie czym jeżdżą, albo ile biorą na klatę. A jest to podstawowy błąd. Kobiety nie chcą słuchać o Twoich sukcesach i osiągnięciach. Staraj się zdobywać ją swoim charakterem, a nie materialnymi osiągnięciami. Możesz być dumny ze swoich zasad, ze swoich przekonań i ze swojej wartości. Nawet jeśli coś osiągnąłeś, staraj się trzymać wszystkie swoje rzeczy jak najdłużej w ukryciu. Nie mówiąc co masz, a pozwalając kobiecie na powolne odkrywanie Twoich atutów, znacznie zwiększysz swój status społeczny, a co za tym idzie atrakcyjność. 

Bycie narzędziem 
Piękne kobiety mają to do siebie, że uwielbiają się otaczać ludźmi, którzy są im w jakiś sposób przydatni. Gdy chce jechać na imprezę i potrzebuje transportu, wystarczy jeden telefon i znajdzie się jakiś facet żeby ją odwieźć, tak samo z powrotem. I co gorsza on wcale nie jest zaproszony na tą imprezę! Tacy mężczyźni nigdy nie zdobędą tej kobiety, ponieważ samo pokazanie się z nią jest dla nich nagrodą. Kobiety to czują. Nie możesz się dać w to wciągnąć. Miej się na baczności, gdy kobieta będzie starała się sprawdzić Twoją wartość. Gdy poprosi Cię o coś, co może zrobić sama, po prostu odmów. Nigdy też nie rezygnuj ze swoich planów dla niej. Zyskasz w jej oczach, bo pokażesz w ten sposób że jesteś stanowczy i asertywny, że nie pozwolisz sobie wejść na głowę. Twoja wartość wtedy mocno wzrasta. Oczywiście są sytuacje wyjątkowe, kiedy ona będzie potrzebowała Twojej pomocy, wtedy okaż zrozumienie, nieś pomoc. Będziesz wtedy wspaniałym mężczyzną, na którego można liczyć i który stanowi oparcie w trudnych chwilach. Czytałem też na innych portalach i blogach na ten temat. Niektórzy „uwodziciele” uważają, że jak są z kobietą na imprezie i ona poprosi o to, żeby podać jej drinka, to „podrywacz” powinien odmówić. Nie zgadzam się z tym, to już jakieś naginanie teorii podrywania! Podanie kobiecie drinka na spotkaniu, mimo że ona sama może go sobie zabrać, to nie jest bycie chłopcem na posyłki. To jest zwykła kultura. Jeśli idę z kobietą na imprezę, to w dobrym tonie jest aby mężczyzna zatroszczył się o swoją kobietę. Między innymi tym, że poda jej drinka. Pokaże się wtedy, że jest dżentelmenem. Kobietom to imponuje, lubią takie gesty. Chyba chcesz, żeby była z Tobą szczęśliwa? Takie miłe gesty, zawsze przynoszą pozytywne efekty. Zawsze wtedy zdobywasz dodatkowe punkty u kobiet. 

Powyższe rady są jednym z elementów podwyższania swojej atrakcyjności. Stosuj się do nich, a sam zobaczysz, że kobiety będą Ciebie odbierały pozytywnie i zapamiętywały.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty