piątek, 24 lutego 2012

Podrywanie przez rozmawianie


Podrywanie – o czym rozmawiać i o czym nie rozmawiać z kobietami

Gdy już masz za sobą najtrudniejszy krok - czyli poderwanie dziewczyny, choć może się wydawać, że teraz to już tylko z górki, miej się na baczności. Podczas rozmowy z kobietą, rzeczy które mówisz i które Tobie wydają się naturalne i na miejscu, ona może odebrać zupełnie inaczej. Tematy przez Ciebie poruszane, oraz sposób w jaki je przekazujesz mogą albo umocnić waszą więź i doprowadzić do rozwoju czegoś dobrego, albo na tyle obniżyć Twoją atrakcyjność, że kobieta już więcej się z Tobą nie spotka.

Podam teraz kilka porad dotyczących tematów wartych poruszania oraz tych, które należy omijać szerokim łukiem. Choć istnieje wiele tematów, które możesz bezproblemowo poruszać spotykając się z nowo poznaną kobietą, to łatwo wpaść w pułapkę.
Przekażę Tobie informacje jak należy się zachowywać oraz jaką postawę powinieneś przyjąć, aby nie zniechęcić kobiety do dalszych spotkań.

Od Twojego wyboru tematów do rozmowy, będzie zależało czy ona odbierze Cię pozytywnie i właśnie tak Cię zapamięta, czy też będziesz jej się kojarzył z czymś smutnym, negatywnym.
Zawsze staraj się wybrać do rozmowy coś lżejszego i zabawniejszego, aby ona czuła się dobrze w Twoim towarzystwie i dobrze Cię zapamiętała. Nigdy nie lekceważ siły pozytywnych skojarzeń u kobiet.


O czym zatem nie rozmawiać?

Z całą stanowczością stwierdzam, że do tematów rozmów, których należy unikać należy: śmierć, smutek, religia, polityka, przykre sytuacje, choroby, nienawiść, ból, problemy finansowe.
Zapamiętaj raz na zawsze: żadnych umierających babć.

Poruszając jeden z powyższych tematów, automatycznie wzbudzasz w kobiecie negatywne emocje, które po chwili mogą zacząć być wiązane z Tobą. Chcesz przecież, aby dziewczyna czuła się dobrze w Twoim towarzystwie i pozytywnie wspominała każde spotkanie z Tobą. Opowiadanie jej o Twojej umierającej babci nie wywoła takiego efektu. Wielu facetów próbuje w ten sposób wzbudzić w dziewczynie litość, pokazać, jacy są wrażliwi… No właśnie, a kobiety nie lubią przesadnej wrażliwości u mężczyzn.
W sumie nie ma znaczenia czy są to szczeniaczki, opowieść o jakimś wypadku, czy Twoja śp. babcia – śmierć jest tematem, który wywołuje negatywne uczucia zawsze i wszędzie.
Nie muszę chyba mówić, że reszta randki nie będzie należała do rewelacyjnych. Jeśli wywołasz w dziewczynie negatywne uczucia, ona będzie Cię z nimi kojarzyła, a tym samym wątpię żeby chciała się z Tobą umówić ponownie. Nawet jeśli się jeszcze z Tobą spotka to z całą pewnością zostaniesz zaliczony do grupy „przyjaciel”, z którym można porozmawiać o problemach emocjonalnych, któremu można się wyżalić. Następnie z przyjemnością spotka się z intrygującym i wesołym mężczyzną z którym będzie mogła być szczęśliwa!

Koniecznie podczas rozmowy z kobietą zwracaj uwagę w jaki wpada nastrój, jeśli tylko zauważysz, że dany temat wywołuje u niej smutek, natychmiast zmień temat rozmowy na coś weselszego.

Randka, a szczególnie ta pierwsza nie jest po to żeby rozwiązywać problemy, wyżalać się i narzekać. Nie zasypuj kobiety gradem swoich problemów bo wyjdziesz na wiecznie narzekającego nieudacznika. Zresztą jeśli ona zacznie opowiadać o swoich problemach, to także staraj się szybko ale grzecznie i z taktem zmienić temat.  Takie negatywne tematy mogą tylko zepsuć spotkanie.

Większość kobiet na tej planecie nie interesuje się polityką. Dla nich znacznie ważniejsze jest to co tyczy się bezpośrednio ich życia osobistego. One po prostu rzadziej interesują się polityką. Tak samo jak mało, który facet interesuje się modą, polskimi serialami czy makijażem.

Poza tym jest jeszcze parę innych tematów, których lepiej unikać.

Bo moja była…
To chyba najgorsza rzecz jaka może paść z Twoich ust. Wspominanie swojej byłej nawet w jakiejś totalnie błahej sytuacji, jest strzałem w kolano. Po pierwsze dziewczyna może pomyśleć, że skoro myślisz o swojej byłej, to pewnie nie jesteś gotowy na nowy związek. Po drugie dziewczyny nie cierpią konkurencji, dlatego każdy taki rzucony tekst wywoła u dziewczyny ducha zażartej wojowniczki. Pół biedy jeśli będzie chciała udowodnić, że jest lepsza od Twojej byłej - znacznie gorzej jak Cie po prostu oleje.
Jeżeli to ona zaczęła temat związków to znaczy że chce Cię przerobić na przyjaciela i dyskretnie powiedzieć – „nie masz u mnie szans”. Jeżeli na to przystaniesz i zaczniesz wypytywać, nie zdziw się, że randka szybko się skończy, a Ty będziesz jej ulubionym znajomym, któremu może powierzyć swoje sekrety. Pamiętaj kobieta której podoba się facet, nigdy nie zacznie tego tematu sama i nie będzie próbowała go rozwijać.

Seks, fantazje seksualne…
Kobiety mają wpojone już od dzieciństwa, że facet myśli tylko o seksie. Informując ją o tym pokazujesz, że jesteś taki jak mówiła mama i trzeba się od Ciebie trzymać z daleka. Pikantne dodatki są dopuszczalne, ale w granicach dobrego smaku i nie mogą się często pojawiać w waszej rozmowie.

Kwestie sporne takie jak homoseksualizm, kara śmierci…
Ale tego chyba nie trzeba wyjaśniać. Wystarczy, że macie inne podejście do różnych spraw, aby przerodzić udaną randkę w totalną katastrofę zakończoną „nienawidzę Cię szowinistyczna świnio” – chcesz tak skończyć to próbuj rozwijać tematy tabu.

Pieniądze…
Chwalenie się funduszami, stanem posiadania, czy pytanie o jej stan majątkowy nie jest dobrym tematem. Daruj go sobie chyba że chcesz podbudować swoje ego i wyjść na totalnego snoba w oczach kobiety.

Problemy ze zdrowiem i wady…
To jest ciekawy temat, ale jeśli z kimś długo już się spotykasz i chcesz się ustatkować. Natomiast wiedza ta nie jest przydatna na pierwszej randce.
Jeśli chcesz wytykać jej wady lub informować o swoich, popełniasz błąd. Ona nie chce słyszeć jaka jest brzydka, ani wiedzieć, że masz odchyły od normalności. Po co chcesz siebie lub ją obarczać zbędną wiedzą, która się przez następnych kilka randek nie przyda.

O czym zatem rozmawiać?

O tym, co przyjemne, co inspiruje. Najlepiej nawiązywać do przygód, emocji.

Bardzo często spotykam się z osobami, które mają problemy z prowadzeniem rozmowy podczas randki. Nie jest to dziwne, ponieważ łączy się z szukaniem odpowiednich punktów którymi możesz jej zaimponować i przy okazji czegoś się o niej dowiedzieć. W końcu nie zamierzasz milczeć podczas całej randki?

Na randkach wszystkie chwyty są dozwolone, temat jest najmniejszym zmartwieniem, gdyż możesz rozkręcić dobrą rozmowę nawet na tematy bardzo błahe, ale do tego musisz być spójny oraz posiadać odpowiedni styl bycia i mowę ciała. To warunkuje całkowity odbiór tematu przez kobietę, jeżeli mówisz z grobową miną, będąc niezadowolonym tego dnia to nie spodziewaj się pozytywnej reakcji dziewczyny na próbę zagadania.

Aby zachęcić kobietę do rozmowy i przełamać bariery bardzo pomocne będzie poczucie humoru, które rozluźni atmosferę. Warto więc przed pierwszą randką naładować się pozytywnie np. obejrzeniem komedii czy skeczów kabaretowych. Ułatwiającym sposobem na nawiązanie rozmowy na randce jest dana okoliczność i miejsce tej randki, jeśli jest to kino łatwo będzie rozpocząć rozmowę o filmach, gdy to będzie sportowe spotkanie to także uaktywni wątki, które możemy wykorzystać do swobodnej pogawędki.

Randka to przede wszystkim dialog. W dialogu istotna jest umiejętność słuchania, jeśli przerywamy komuś, nie zwracamy uwagi na jej wypowiedź, to nie zachęca to partnera do rozmowy. Ludzie lubią gdy okazuje się im zainteresowanie, dlatego ważne jest w trakcie dialogu nawiązywanie do tego o czym mówi nasz partner, dzięki temu rozmowa na pierwszej randce potoczy się łatwiej.
Zadając pytania nie możemy być nachalni i robić wywiadu, ponieważ nie jest to komfortowe dla naszego rozmówcy. Bądźmy przyjaźnie nastawieni i uśmiechnięci, wtedy łatwiej będzie otworzyć się na druga osobę.

Praktycznie u każdego mężczyzny widzę, że nie słucha tego co ma do powiedzenia kobieta. A w rzeczywistości ona może mówić wiele przydatnych informacji o sobie, których potem możesz użyć w rozmowie. Kiedy nie będziesz wiedział o czym z nią rozmawiać, to będziesz mógł poruszać te tematy.
Przykład - jeśli rozmawialiście akurat o imprezach, możesz zapytać się jej czy lubi tańczyć. Jeśli powie, że lubi tańczyć (a większość kobiet lubi), to możesz wyprowadzić z tego wiele tematów do dalszej rozmowy. Możesz wtedy zapytać - czy kiedyś uczyła się tańczyć, jakiego tańca chciałaby się nauczyć.
I tak dalej i tak dalej.
Jeśli zrozumiesz o co chodzi w rozmowie z dziewczyną, to dużo szybciej znajdziesz interesujące tematy.

Jeśli trzeba to możesz użyć tematów uniwersalnych, które zawsze prowadzą do Ciekawej rozmowy.
- Twoje lub jej hobby,
- zabawne filmy, które oglądaliście ostatnio,
- książki, muzyka, którą lubicie,
- podróże, wakacje,
- jedzenie, co ostatnio dobrego jedliście itp..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty