niedziela, 25 grudnia 2011

Wzmożona uwaga skierowana ku Tobie

Baza wiedzy, natarcie, czas dla Ciebie i potrzeba opieki. To hasła na dziś. Ale do rzeczy.
Czy odczuwasz, że diametralnie zmieniły się proporcje w poświeconym Tobie czasie przez którąś z dziewczyn? Coraz chętniej i częściej z Tobą rozmawia? Tak sie dzieje kiedy udało Ci się "wpaść w oko" tej Pannie i już troszkę czasu spędziliście w swoim towarzystwie. Teraz to ON staje się "mężczyzną" i wyrusza na "łowy" - przystępuje do natarcia i umocnienia swej pozycji. Oznacza to też, że Ty wysyłasz jej sygnały aprobujące jej "zainteresowanie".


Jak to robią - jak komputer. Dziwne? Nie, tworzą swoją bazę wiedzy o Tobie. Metody są różne od niewinnych (z pozoru) pytań, przez poznawanie Twoich znajomych, dalej "wywiad z wampirem" ... tzn. przeprowadzają wywiad z Tobą (zwróć uwagę na to, bo to nie będzie tylko seria pytań!) ale też zainteresowanie drobnymi sprawami z Twojego życia. W obszarze zainteresowań wywiadowczych znajdzie się też grono Twoich znajomych - ich też przepyta i zdrenuje wiedzę. Zdobyta na tym etapie wiedza może być użyta także przeciwko Tobie. Kobiety są, wbrew pozorom, świetnymi bankami danych z długim czasem przechowywania (trochę jak słoń ... dziewczyny, bez urazy).


Zwykle na tym etapie możesz czasem odczuć, że jesteś osaczony, będzie znajdywała MULTUM powodów aby się spotkać z Tobą, zastosuje wybiegi znane, banalne i takie sobie. Grunt aby doprowadzić do spotkania. Zawsze jednak zrobi to tak aby wyszło to z Twojej inicjatywy. Przekanasz się tu o umiejętnościach manipulacyjnych ich zręcznych umysłów.

Jednym z wariantów łączących ze sobą bazę danych, chęć spędzenia czasu z Tobą natarcia (osaczania) będzie ukazania się jako "biednej dziewczynki", pozwoli Ci opiekować się sobą i przemożną chęcią zwabienia Cię w jej sidła bo po cóż "robić się na bóstwo" (z innego powodu niż podrywanie) jeśli poprosiła Cię o wykorzystanie Twojej siły fizycznej np. do skopania ogródka albo "ratowania przez śmiercią" z powodu wyrwania gniazdka (z daleka widać, że celowo wyrwanego)?


Są to ewidentne znaki zainteresowania Tobą. Nie zmarnuj tego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty