czwartek, 22 grudnia 2011

Co mówi ciałem - czy jest zainteresowana? Czyli flirt niewerbalny

Kluczem do kobiet a może nawet wytrychem (?) jest jej ciało. Tak, to przez nie zainteresowałeś się tą kobietą. To wzrok gra pierwsze skrzypce przy podrywaniu i jest Twoim przewodnikiem "na łowach".

Kobieta nie tylko wygląda pięknie, kusi ale też a może PRZEDE WSZYSTKIM MÓWI ciałem. TAK to ten klucz - mowa ciała. Ciało, jego gesty, ruch, ułożenie jest pełnym symboliki językiem, jakim porozumiewają się kobiety od ... zawsze a tylko mężczyźni zatracili zdolność intuicyjnego czytania tego języka.

Zatem obserwuj ją! Nie gap się cielęco ale mądrze czytaj tę księgę.

Zwróć uwagę na jej zachowanie. Będzie prezętowała swoje walory, uwydatniała swoją atrakcyjność, spróbuje Ci zaimponować tylko po to abyś ją poderwał, poflirtował z nią - żeby wzbudzić Twoje zainteresowanie. Kobietę, która jest Tobą zainteresowana, z która nie znacie się od lat, w Twojej obecności się nie odpręży, będzie dotową do dziłania kocicą, nie pozwoli sobie na relaks bo gdzieś tam w środku czuje, że to Ty.

Jak reaguje jej ciało na Twoją obecność? Zauważ, że jej oczy staną się "łzawe" czy "szkliste”, pojawia się rumieniec podobny do wypieków gorączkowych, często źrenice rozszerzają się (ciekawostka: trudno to kontrolować - ale znam takie osoby, które potrafią rozszerzać źrenice nawet przy jaskrawym świetle). Jeśli kobieta częściej oblizuje usta albo się śmieje z Twoich (wyjątkowo starając się abyś to dostrzegł) dowcipów - to jest zainteresowana Tobą. I jeszcze jedno zainteresowana facetem w jego obecności bawi się włosami - banał ale istotny.

Ważny dla kobiet jest dotyk - tak istotny jak dla mężczyzn wzrok. Zainteresowan kobieta, kiedy uwodzi (tak może być, że Ty inicjujesz a ona przejmuje szybko kontrolę nad podrywaniem i w sumie kto kogo podrywa?) ma często wielką ochotę na kontakt fizyczny - ma ochotę Ciebie dotknąć. To naturalne i nie unikaj tego kiedy dziewczyna po kilku minutach rozmowy z Tobą, trąci cię łokciem, poklepie po ramieniu albo dotknie dłoni. Dla kobiet takie zachowanie jest normalne. Na pewno znasz te widoki kiedy dziewczyny chodzą w szkole pod rękę albo trzymają się za dłonie, prawda. Wiele dziewczyn, jeśli nie większość z nich, oczekuje aby chłopak, którym są zainteresowane także do takiego kontaktu dążył.

Na koniec tego wprowadzenia do Mowy Ciała jedno spostrzeżenie. Cała przyroda jest tak skonstruowana, że to żeńska część populacji wybiera sobie partnera. Dlatego te wszystkie gesty są takie ważne. Jeśli ich nie zauważysz ... przegrałeś. Bądź czujny i gotowy gdy dostaniesz sygnał. Inicjuj tę grę mówiąc inaczej FLIRTUJ ale uważnie czytaj wszystkie spontaniczne gesty a będziesz dokładnie wiedział jak postępować z dziewczyną. Oczywiście przy podrywaniu ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty