piątek, 16 grudnia 2011

Czy mamy szansę aby poderwać dziewczynę?

Mężczyzna jest tak skonstruowany, że nie jest w stanie określić czy dziewczyna jest nim zainteresowana. Nie dosyć, że kobieta nie przyzna się (a otwarcie to już praktycznie niemożliwe) do zainteresowania mężczyzną to wręcz będzie uparcie twierdzić, że nie masz szans na podrywanie.

Kobieta w zaciszu swego jestestwa będzie się umartwiała, będzie marzyła i fantazjowała o Tobie ale nie przyzna się do tego. Pomimo tego, że szaleje za Tobą, że nie może spać, jeść będzie z uporem maniaka twierdziła, że nic jej nie obchodzisz, że nie masz u niej szans a co więcej będzie Cię ignorowała! UWAGA - to tradycyjna zabawa w króliczka!

Czy są sposoby aby stwierdzić, że dziewczyna jest zainteresowana, że się jej podobasz?

Oczywiście TAK - kluczowa jest MOWA CIAŁA. Musisz nauczyć się odczytywać sygnały niewerbalne. Gesty, spojrzenia, ruchy oczu. Każda osoba zainteresowana wysyła takie sygnały TY też. Mniej lub bardziej świadomie robi to każdy.

Kobieta zainteresowana a właściwie osoba zainteresowana bo sygnały takie wysyła zarówno kobieta jak i mężczyzna, co prawda ich sposób przekazania może się różnić, wysyła pewien zestaw impulsów do swego obiektu westchnień. Jakie to mogą być sygnały? Zwykle główne to przede wszystkim kontakt wzrokowy, ogólnie sygnały i gesty mowy ciała i zainteresowanie Twoją osobą (gromadzenie wiedzy o Tobie, nie zawsze od Ciebie). Ale po kolei.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JUŻ DZIŚ!!!!

JUŻ DZIŚ!!!!
Walentynkowe oferty